Asociacija. B. Sruogos g. 7, Vabalninkas, Biržų rajonas. Tel. 8 610 80 140, el. paštas: vabalninko.bendruomene2@gmail.com
Duomenys apie įstaigą kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 302633484
Bendruomenės veikla
Naujienos
Projektai
Vabalninkas žemėlapyje
Apie Vabalninką
Fotogalerija
Skelbimai
Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2017
Archyvas
Parama bendruomenei
Nuorodos

Visos teisės saugomos
© 2012 – 2020 RL. Vabalninkas
Svetainė atnaujinta
2020 m. rugpjūčio 24 d.
 
DARYK IR DALINKIS


Štai ir baigėme vykdyti Vabalninko bendruomenės įtinklinimo projektą „Prisijungusi Lietuva“ BŪK ŠIUOLAIKIŠKAS – DARYK IR DALINKIS.
Įvykdžius visas veiklas, buvo numatyta tai pristatyti vabalninkiečiams fotoparodoje. Tuo tikslu įsigyta ir sumontuota pakabinimo sistema. Baigiamasis renginys – viso projekto pristatymas vyko kartu su parodos atidarymu. Renginio metu pristatėme renginio veiklas, nuveiktus darbus, atnaujintą bendruomenės internetinę svetainę www.vabalninkas.puslapiai.lt bei Facebook paskyrą.Dalyvavimas konkurse paskatino bendruomenės narius ,jaunimą, senjorus, naudotis skaitmeniniais įrenginiais, internetu. Organizuojant įvairias veiklas, informacija skelbiama bendruomenės facebuko paskyroje „Vabalninko bendruomenė“, ir Internetinėje svetainėje www.vabalninkas.puslapiai.lt. Projekto dėka daugiau bendruomenės narių susikūrė asmeninę facebook paskyrą, pradėjo domėtis ir sekti bendruomenės veiklą Vabalninko bendruomenės svetainėje. Šiuo sudėtingu laikotarpiu saugodami save ir kitus, neišeidami iš namų gali ir galės dalyvauti bendruomenės gyvenime ir veikloje.Jaunimo stovykla

Nuostabus metų laikas – vasara. Vieniems tai atostogos, kitiems kelionių, projektų vykdymo darbų įkarštis, o dar kitiems nuostabios akimirkos kartu...


Bendruomenė toliau vykdo konkurso „PRISIJUNGUSI LIETUVA“ projekto „BŪK ŠIUOLAIKIŠKAS – DARYK IR DALINKIS“ veiklas. Dalinamės nuostabiomis organizuotos stovyklos akimirkomis, kurios metu jaunimas susipažino kaip iš paprasto šiaudo gimsta žvaigždės, šiaudiniai sodai ir kiti gaminiai, kaip iš vilnos gabalėlio galima nuvelti tapkes, veltinius ir kiek darbo reikia įdėti, kad gautum norimą rezultatą.
Vaikus mokė ir supažindino su šiaudo ir vilnos stebuklais bendruomenės narės amatų meistrė Zita Kumpelienė ir Dalė Markutienė.Vydo Vareikos kūryba ir pamokos

2020 m. paskelbti tautodailininkų metais. Tęsiant pradėtus darbus pagal projektą „PRISIJUNGUSI LIETUVA“ kartu su J. Bielinio viešosios bibliotekos Vabalninko padaliniu, susitinkame su vabalninkiečiu, Vabalninko bendruomenės nariu, tautodailininku, energingu, kūrybingu, skriejančiu kaip vėjas meno kūrėju – Vydu Vareika.
Susitikimo metu klausėmės Vydo pasakojimo apie drožybos subtilybes, o vėliau ėmėme įrankius ir išbandėme drožėjo „duoną“.
Ačiū visiems už gražų laiką kartu.Projektas „BŪK ŠIUOLAIKIŠKAS – DARYK IR DALINKIS“

Vabalninko bendruomenė garsi amatininkais ir tautodailininkais. Todėl veiklos bendruomenėje vyksta nuolat.
2020 metais BENDRUOMENĖ dalyvauja konkurso „PRISIJUNGUSI LIETUVA“ projekte „BŪK ŠIUOLAIKIŠKAS – DARYK IR DALINKIS“.
Jau 2020 m. vasario pabaigoje – kovo pradžioje amatų meistrė Zita Kumpelienė su Vabalninko gimnazijos moksleiviais dalyvavo tarptautinėje Užgavėnių kaukių parodoje Vilniaus Židinio suaugusiųjų gimnazijoje ir grįžo su padėkos raštais.
Dalinamės gražiais darbais ir įvertinimais.Dalyvaujame projekte „Prisijungusi Lietuva“

Vabalninko bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vabalninko struktūriniu padaliniu. Šiais metais kartu dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“.
Bendruomenės tarybos narė bibliotekininkė Asta Brazdžiūnienė pasiūlė parašyti projektą „Prisijungusi Lietuva“. Mūsų idėjos neliko nepastebėtos ir buvo apdovanotos piniginiu prizu. Jau kovo mėnesį pradėjome ruoštis įgyvendinti projekto veiklas. Pirmoji buvo margučių marginimas ir Velykų medžio puošimas. Ieškojome naujų įdomių idėjų, kad margučiai ilgiau išsilaikytų lauke. Tautodailininkas Vydas Vareika ištekino medinių kiaušinių. Mums teliko juos papuošti.Įsigaliojus karantinui, mūsų planų įgyvendinimas pasikeitė visapusiškai. Tačiau rankų nenuleidome. Dirbome, kaip ir visi, nuotoliniu būdu (margučių marginimas namuose).
Šią idėja tobulinsime ir plėsime kitais metais. Tikėtina, jau prie bendro stalo ir su daugybe naujų idėjų. Dalinamės kiaušinių marginimo vaizdeliais iš namų ir galutiniu darbo rezultatu.
O šią gražią dieną išlikime optimistais ir būkime sveiki!

2020 m. balandis